Prawa Autorskie

Prace i ich fotografie prezentowane na tym blogu są mojego autorstwa i stanowią moją własność (jeśli jest inaczej, piszę o tym) i nie zezwalam na ich kopiowanie ani wykorzystywanie bez mojej zgody.

Jeżeli zostanie przeze mnie dodany obrazek innego autora lub z innej strony, będzie on podpisany linkiem odsyłającym do jego źródła.

Obserwatorzy

czwartek, 3 listopada 2016

Kartki Bożonarodzeniowe cz.I

Cześć kochani :)

        Witam wszystkich, których interesują moje scrap-artki. Jak już wspominałam na początku nie jestem zbyt wylewna w słowach, więc przejdę od razu do sedna.

      Dziś chcę Wam zaprezentować kartki okolicznościowe, które pod wpływem chwili powstały w zaciszu mojego domu. Nie wiem czemu tak wcześnie zaczęłam kleić Bożonarodzeniowe tematy, ale udało mi się wyprzedzić i reklamy świąteczne w tv i Tesco ;) któro dopiero wczoraj rozpoczeło wykładanie ekspozycję świątecznej :) heh. Jak się przyglądam na te karteczki to po głowie chodzi mi myśl, że to ten papier świąteczny tak twórczo na mnie działa :)

Następna karteczka, którą chętnie bym wysłała do znajomych.Wszystkie kartki są zrobione z tej samej świątecznej kolekcji papierów Prima Marketing INCBrak komentarzy:

Prześlij komentarz