Prawa Autorskie

Prace i ich fotografie prezentowane na tym blogu są mojego autorstwa i stanowią moją własność (jeśli jest inaczej, piszę o tym) i nie zezwalam na ich kopiowanie ani wykorzystywanie bez mojej zgody.

Jeżeli zostanie przeze mnie dodany obrazek innego autora lub z innej strony, będzie on podpisany linkiem odsyłającym do jego źródła.

Obserwatorzy

piątek, 6 stycznia 2017

Nowy rok, nowe pomysły.

Nowy rok, nowe pomysły.


Witam wszystkich w Nowy Roku 2017!
Z tej okazji składam na Wasze ręce najlepsze życzenia i przede wszystkim realizacji zamierzonych celów :)

Jednym z moich planów na ten rok jest rozwijanie się w nowych scrapowych kierunkach, także nie ma się co dziwić, że musiałam spróbować sił w LayOut. Oto co z tego wyszło.

Jak widać na zdjęciu musiałam przykleić karton ponieważ przy nakładaniu pasty strukturalnej ruszał się we wszystkie strony. Maskę jakiej użyłam możecie znaleźć na stronie sklepu Artimeno "Kamienie". Zaś kamyki widoczne powyżej znalazłam w mojej szufladzie z przydasiami :) wiedziałam, że się kiedyś przydadzą.


Tu już praca ozdobiona i skończona. przyłapałam się na tym, że scrapowanie pochłania mnie w całości do tego stopnia, że zapominam poprostu o całym świecie i nie robie zdjęć każdego etapu pracy. Przez to później powstają takie właśnie posty :DTaki oto wynik mojej pierwszej pracy LO. Mam nadzieje, że się spodoba - buziaki.

Pracę zgłaszam a wyzwanie Artimeno
1 komentarz:

  1. Witaj, Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu i promocję asortymentu naszego sklepu :-)))
    Mocno trzymam kciuki za realizację celów na ten rok. Pierwszy osiągnięty na 5. Mam małą prośbę i podpowiedź aby zdjęcia były większe, co pozwoli pięknie zaprezentować pracę, jej cały urok.
    udanego dnia,

    Hania Wojtaszewska

    OdpowiedzUsuń